• Klientas Fima
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Inžinerija

Projektas „Sharepoint DVS ir automatizuotos funkcijos“

Dokumentų valdymo sistema (DVS), sukurta SharePoint aplinkoje, su integruota intraneto svetaine bei automatizuotomis funkcijomis: kuro ir kelionės lapų apskaita, automatizuotos komandiruočių ir atostogų dokumentų valdymo dalys, sertifikatų registras.

Įdomu

E. dokumentai. Visi dokumentai registruojami, kuriami, pasirašomi, tvirtinami per DVS. Galima sukurti ne tik dokumentus, bet ir užduotis, susijusias su konkrečiais dokumentais, bei stebėti užduočių atlikimo statusą.

„Supažindink naujoką“. Atėjus naujokui tereikia jį įtraukti į atitinkamą grupę (pavyzdžiui, „projektų vadovai“) ir sistema automatiškai suformuoja užduotis naujokui susipažinti su tam tikra, būtent tai grupei būtina, medžiaga.

Automatizuotos atostogos. Tai visiškai automatizuota atostogų dokumentų valdymo dalis – tereikia nurodyti atostogų datas ir visą kitą atlieka sistema: suformuoja prašymą, išsiunčia jį pasirašyti/ atmesti pavaduojančiam asmeniui, vėliau visiems tvirtinantiems pagal hierarchinę logiką, bei informuoja finansų skyrių.

Komandiruotės. Automatizuotas tiek vieno asmens, tiek grupės asmenų komandiruočių organizavimo procesas. Darbuotojas užpildo kortelę, nurodydamas tikslą ir datą. Sistema suformuoja užduotis visiems tvirtinantiems asmenims, taip pat finansų ir administracijos skyriams. Grįžus po komandiruotės sistema prašo užpildyti ataskaitą.

Sertifikatų registras. Sistema leidžia lengvai surasti ir rūšiuoti sertifikatus pagal pavadinimą, galiojimo trukmę, išdavusią organizaciją ar nuosavybę (įmonės, darbuotojų, įrangos sertifikatai). Ji taip pat primena atsakingiems asmenims, kai sertifikatas artėja prie galiojimo termino pabaigos.

Kuro ir kelionės lapų apskaita. Sistema turi informaciją apie darbuotojui priskirtą automobilį, kuro kortelę ir jos limitą, kuro tipą ir normą. Sistema panaudoja kuro operatoriaus duomenis ir suformuoja užduotis darbuotojams užpildyti kelionės lapus, tačiau ji neleidžia priskirti organizacijos kaštams ne kuro pirkimus arba kitokio tipo kurą, nei priskirtas.

Apie klientą

Fima – tarptautinė įmonių grupė, kurią sudaro UAB „Fima“ Lietuvoje (pagrindinė būstinė), SIA „Fima“ Latvijoje ir dvi bendrovės Lenkijoje: „Fima Polska“ ir „Krakowskie Zaklady Automatyki“ (KZA). Pagrindinis įmonės akcijų paketas priklauso JAV akcijų biržoje listinguojamai kompanijai „MVC Capital Inc.“.
Baltijos jūros šalių regione įmonė pirmauja išmaniųjų infrastruktūros sprendimų srityje, beveik 30 metų dalyvauja reikšmingiausiuose viešosios ir privačios infrastruktūros modernizavimo projektuose. Kompanija siūlo inovatyvius IT, saugos, automatikos, pastatų infrastruktūros, transportui ir energetikai skirtus sprendimus bei įgyvendina kompleksinius projektus, skirtus miestų infrastruktūrai, transporto, geležinkelių, energetikos ir kitiems sektoriams.