• Klientas Aikos 2
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Švietimas

Projektas „Aikos 2 portalas e. paslaugoms teikti”

Naudojant SharePoint ir kitas technologijas, bendradarbiaujant su partneriais, suprojektuota IS, kurios platforma apjungia 6 švietimo registrų, duomenų bazių, duomenų mainų ir AIKOS svetainės funkcijas.
Svetainės administratoriams sukurtos galimybės lengvai plėsti ar diferencijuoti bet kurios svetainės dalies funkcijas, o svetainės lankytojams – naudotis įvairiomis personalizuotomis paslaugomis.

Įdomu

Individualizuota erdvė lankytojams, su galimybe susikurti tiek vidinių puslapių, kiek nori ir tokio turinio, kokio nori. Suformuoja CV iš registrų duomenų. Per sistemą pateikia dokumentus stojimams. Prenumeruoja naujienas. Dalinasi CV duomenimis su kolegomis, potencialiais darbdaviais ir kt.

Skirtingi profiliai norintiems stoti į aukštesniąsias ir profesines mokyklas, norintiems persikvalifikuoti; vaikams ir suaugusiems.

Paprasta administruoti – lengva plėsti, keisti ar diferencijuoti funkcionalumą bet kurioje svetainės funkcinėje dalyje. Platforma apjungia švietimo registrų, duomenų bazių, duomenų mainų ir AIKOS svetainės funkcijas.

Apie klientą

AIKOS 2 ─ atvira informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema, plačiam vartotojų ratui teikianti informaciją, kurios pagrindas ─ valstybinės, žinybinės ir kitos duomenų bazės bei registrai.
AIKOS paskirtis ─ padėti Lietuvos asmenims pasirinkti paklausią specialybę (kurią galima įgyti pirmą kartą ar persikvalifikuoti Lietuvos ir Europos aukštosiose ir profesinėse mokyklose) kaupiant, apdorojant bei patogia forma pateikiant informaciją apie mokymosi galimybes.